Hakkımızda

Hakkımızda

KAMU İHALE GÜNCEL DANIŞMANLIK EĞİTİM REHBERLİK MERKEZİ

Kamu İhale Güncel Danışmanlık Eğitim Rehberlik Merkezi (KİGDER), Kamu idarelerinin başta ihale mevzuatı olmak üzere kamu mevzuatı üzerine tüm konularda güncel bilgiye dayalı seminer, eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.  

Kamu İhale Güncel Danışmanlık Eğitim Rehberlik Merkezi (KİGDER) kadrosunda Kamu İhale Kurumunda uzun yıllar görev yapmış İhale Hukukçusu, İhale Uzmanı ve ihale hukuku öğretim görevlisi (Prof. Dr, Doç,) veya mesleki açıdan uzmanlaşmış ulusal ve uluslararası bürokrat, kamu ve özel sektör üst yöneticisi, ulusal ve uluslararası düzeyde alanında uzman, tanınmış popüler kişiler ve profesyonel öğretici ve meslek sahiplerinden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz ve danışmanlarımız, ihale mevzuatı ile ilgili yayınlamış kitap ve makaleleri bulunmaktadır. 

MİSYONUMUZ

Kamu kurumlarında çalışan personellerin ihtiyaçları doğrultusunda güncel eğitim, seminer ve danışmanlık hizmeti ile hizmet vermek, değişen kamu mevzuatını hızlı, doğru ve güncel olarak kamu idarelerinin gelişimini desteklemektir.

VİZYONUMUZ

Kalitenden ve kurumsal kimliğimizden ödün vermeden, mesleki uzmanlığımızı çok iyi yetişmiş kadromuzla özellikle yerel yönetimler başta olmak üzere en iyi seminer ve eğitim programlarını düzenlemek ve bu konuda danışmanlık hizmeti vermek suretiyle hizmet kalitemizi en üst standartlara ulaştırmaktır.

Sayfayı Paylaş